Pokořen rekord: SanDisk bude prodávat největší microSD kartu

Potřebujete přenést fotky, třeba z digitálního fotoaparátu na počítač a pořád musíte mít v hlavě, že „kapacita je taková a taková, takže si musím vybírat co fotím“? S řešením tohoto problému přišel SanDisk, který představil, alespoň na poli paměťových karet rekordmana, který se pyšní titulem největší microSD karta na světě.

32 GB microSD karta by měla v době několika dnů jít do normálního prodeje, stát bude 200 dolarů, na stránkách SanDisku je ale možnost koupit si ji už teď. SanDisk ale není ve vývoji vysokokapacitních microSD karet jediný, stejnou kartu představil i Samsung, u něj je ovšem jeden problém – karta zatím nebyla oficiálně uvedena na trh a nikdo neví, kdy by měla být příležitost si ji koupit.

SanDisk má ale kromě microSD karet i další eso v rukávu, tím jsou standardní SD karty. Byla vyvinuta 64 GB SD karta, která je v prodeji od konce února a zájem o ni je zatím více než dobrý.

Vysoké kapacita karet bylo dosaženo díky technologii LC NAND Flash.

Zdroj: Sandisk.com

Novinka Pokořen rekord: SanDisk bude prodávat největší microSD kartu byla publikován 26. března 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. Zanedbávat servis tiskáren se nevyplácí. Jak se vyhnout katastrofě?

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!