Dostal se na Twitter Obamy, zřejmě ho čeká vězení

Tagy:  hacker, obama, prezident, heslo, twitter

Pokud se chcete dostat do účtu nějaké známé osoby, nebo třeba vašeho kamaráda, nemusíte být ani moc velký počítačový odborník. Francouzský mladík se totiž zřejmě nudil a tak zkoušel z legrace odpovídat na otázky, které se vám zobrazí při zapomenutí hesla na síti Twitter. Vybral si účet prezidenta Barracka Obamy a čirou náhodou se trefil do správné odpovědi.

Jak dlouho a jaké varianty mladík z města Clermont-Ferrand zkoušel není jasné, kromě účtu amerického prezidenta se mu ještě podařilo nabourat účet nejmenované popové zpěvačky. Ve Francii ovšem za trestný čin „proniknutí do cizí databáze“, kterého se „hacker“ dopustil hrozí až několik let ve vězení.

Na jednu stranu vyvolává celá událost úsměv, navíc v podstatě nebyla způsobena žádná škoda a muž se už za svůj čin omluvil. O tom, jak se situace bude vyvíjet dál rozhodne soudní přelíčení.

Zdroj: BBC.news.co.uk

Novinka Dostal se na Twitter Obamy, zřejmě ho čeká vězení byla publikován 26. března 2010 v 19.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!