Toshiba disky: 750 GB a 1 TB

Technologie SSD stále ještě neukončila vládu standardních, tedy plotnových disků. I když se SSD používají ve stále větší míře, hlavně v případě notebooků, výrobci se stále nevzdávají a produkují nové a nové typy pevných disků.

K největším novinkám v této oblasti patří typ MK7559GSXP od Toshiby, který se pyšní vskutku velikou kapacitou. Jde o obyčejný 2,5" disk, který má ale nezanedbatelnou kapacitu, vleze se na něj 750 GB dat. To vše je na dvou plotnách, takže rozdíl mezi MK7559GSXP a jiným diskem do notebooku v podstatě není na první pohled zřetelný.

Nejde však o největší disk od Toshiby. Tím je MK1059GSM, na který se vejde celý 1 TB dat, navíc má přijatelný počet otáček, takže práce s ním není nijak pomalá. Oba disky mají spotřebo do 2 W energie a mají stejný rozměr – zmiňovaných 2,5".

Pokud o jeden z nich budete mít zájem, musíte ještě vyčkat. První disky by se měly objevit na trhu koncem příštího měsíce. Cena není zatím známá.

Zdroj: Toshiba.co.jp

Novinka Toshiba disky: 750 GB a 1 TB byla publikován 28. března 2010 v 22.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Smajlíci
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  10. iVysílání – online televizní archiv České televize

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!