eBay je konečně kompletně česky

Tagy:  ebay, aukce, prodej, nákup. obchod, aukční server, aukční síň, výdělek

Rádi obchodujete s „bazarovými“ věcmi a Aukro.cz Vám nestačí? Je zde řešení v podobě eBay. Doposud zde byl ovšem problém, eBay nebylo dostatečně user-friendly, respektive mu chyběla čeština, což obrovské množství obchoduchtivých uživatelů odradilo od možnosti, do tajů největší aukční sítě na světě proniknout.

eBay.com je sice v našem jazyce k dispozici už od října, od té doby se ale překlad neustále vylepšoval, doplňoval a opravoval, až se dostal do dnešní finální varianty, která byla spuštěna před několika dny. Do češtiny je převedené úplně vše, ovládání účtu, celé rozhraní, nabídky, atd. Překlad vůbec není na špatné úrovni a jde vidět, že se s ním programátoři a překladatelé zdatně „poprali“. Čeština má určitě smysl, podle obchodního průzkumu vedení eBay stoupl zájem o zahraniční výrobky, evidovaný z Česka prakticky o 50 %.

Také stoupl počet registrovaných účtů, takřka o 60%. Největší výhodou využívání eBay je pro Čechy možnost sehnat i ty věci, které se v našich obchodech prakticky nevyskytují, jako různé speciální oděvní značky, atd.

Zdroj: eim.ebay.cz

Novinka eBay je konečně kompletně česky byla publikován 29. března 2010 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!