eBay je konečně kompletně česky

Rádi obchodujete s „bazarovými“ věcmi a Aukro.cz Vám nestačí? Je zde řešení v podobě eBay. Doposud zde byl ovšem problém, eBay nebylo dostatečně user-friendly, respektive mu chyběla čeština, což obrovské množství obchoduchtivých uživatelů odradilo od možnosti, do tajů největší aukční sítě na světě proniknout.

eBay.com je sice v našem jazyce k dispozici už od října, od té doby se ale překlad neustále vylepšoval, doplňoval a opravoval, až se dostal do dnešní finální varianty, která byla spuštěna před několika dny. Do češtiny je převedené úplně vše, ovládání účtu, celé rozhraní, nabídky, atd. Překlad vůbec není na špatné úrovni a jde vidět, že se s ním programátoři a překladatelé zdatně „poprali“. Čeština má určitě smysl, podle obchodního průzkumu vedení eBay stoupl zájem o zahraniční výrobky, evidovaný z Česka prakticky o 50 %.

Také stoupl počet registrovaných účtů, takřka o 60%. Největší výhodou využívání eBay je pro Čechy možnost sehnat i ty věci, které se v našich obchodech prakticky nevyskytují, jako různé speciální oděvní značky, atd.

Zdroj: eim.ebay.cz

Novinka eBay je konečně kompletně česky byla publikován 29. března 2010 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!