Kolik máte otevřených panelů?

Funkce otevření stránky v panelech je u Firefoxu velice využívaná a zpřehledňuje a zrychluje práci s prohlížečem. Mozilla chtěla v rámci projektu Test Pilot přijít na to, jak jsou vlastně panely využívané a kolik průměrně je jich vůbec na jednom počítači spuštěno.

Každý uživatel Firefoxu má průměrně otevřených 6,6 panelu, průměr ale není příliš objektivní, hlavně díky těm, kteří mají z nějakého důvodu otevřených panelů moc. Rekordem v této oblasti byl člověk, který měl na svém počítači průměrně neustále otevřených skoro 616 panelů. Na místě je potom otázka, jak pohyb na stránkách stíhal a jaký vliv to mělo na rychlost připojení.

Polovina dotázaných nemá otevřené více jak tři panely, tři čtvrtiny lidí pak mají otevřených méně než 5,6 tabů. V rámci průzkumu se mluvilo i o podílech internetových prohlížečů. Mozilla má celosvětově skoro 30% podíl, nejlíp se jí vede v Evropě, jde o 39,2%. Nejmenší zastoupení má v Severní Americe, 26%.

Zdroj: Testpilot.mozi­llalabs.com

Novinka Kolik máte otevřených panelů? byla publikován 6. dubna 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!