Zvonění telefonu, které uvolňuje ucpaný nos

Tagy:  zvonění, mobil, zvuky, rýma, ucpaný nos, frekvence, telefon, léky

Zní to možná trochu legračně a možná taky jako science-fiction, ale podle japonských médií to opravdu funguje. Index Corporation, malá společnost, která se specializuje na mobilní aplikace vyvinula zvonění, které dokáže uvolnit ucpaný nos. Zvonění se jmenuje Hana Sukkiri Melody a i jeho normální poslech je – zajímavý.

Celý systém fungování je založen na frekvenci, která dokáže „rozvibrovat“ nosní dutiny tak, aby rýma polevila. Každý si může nastavit rozsah frekvence od 420 Hz až do 1070 Hz v závislosti na tom, jak silnou rýmu má a jak velkými dutinami je „obdařen“. Celkem lze navolit až 27 frekvencí.

Bohužel není oficiálně specifikováno, na kolik je celá věc funkční a zda skutečně dokáže od ucpaného nosu pomoci. Navíc je doporučeno aplikovat „terapii“ doma, aby vše fungovalo tak jak má je potřeba držet telefon před nosem a alespoň chvíli počkat.

Zdroj: Asiajin.com

Novinka Zvonění telefonu, které uvolňuje ucpaný nos byla publikován 6. dubna 2010 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!