Zvonění telefonu, které uvolňuje ucpaný nos

Tagy:  zvonění, mobil, zvuky, rýma, ucpaný nos, frekvence, telefon, léky

Zní to možná trochu legračně a možná taky jako science-fiction, ale podle japonských médií to opravdu funguje. Index Corporation, malá společnost, která se specializuje na mobilní aplikace vyvinula zvonění, které dokáže uvolnit ucpaný nos. Zvonění se jmenuje Hana Sukkiri Melody a i jeho normální poslech je – zajímavý.

Celý systém fungování je založen na frekvenci, která dokáže „rozvibrovat“ nosní dutiny tak, aby rýma polevila. Každý si může nastavit rozsah frekvence od 420 Hz až do 1070 Hz v závislosti na tom, jak silnou rýmu má a jak velkými dutinami je „obdařen“. Celkem lze navolit až 27 frekvencí.

Bohužel není oficiálně specifikováno, na kolik je celá věc funkční a zda skutečně dokáže od ucpaného nosu pomoci. Navíc je doporučeno aplikovat „terapii“ doma, aby vše fungovalo tak jak má je potřeba držet telefon před nosem a alespoň chvíli počkat.

Zdroj: Asiajin.com

Novinka Zvonění telefonu, které uvolňuje ucpaný nos byla publikován 6. dubna 2010 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...