V Číně nefunguje Google Picasa

Google má v Číně další problém. Do seznamu blokovaných aplikací se dostala služba Picasa Web Albums, tedy relativně dosti využívané online fotoalbum. Pro Google to znamená další omezování v práci, i přes to, že z Čínského trhu odchází.

Google už pár dní informuje prostřednictvím jednoduché webové stránky svět o stavu blokování služeb na Čínském trhu. Z dvanácti služeb zatím funguje plně pouze pět, Docs, Groups a Mobile fungují částečně. Úplně odstaven je pak server Youtube.com, služba Sites a Blogger a nově také Picasa. Podle některých zpráv jsou občas blokované i zatím funkční služby.

Spor mezi Googlem a Čínou trvá již dlouho. Čína obviňuje Google z porušování tamních zákonů, Google se hájí tím, že chce nabízet pouze internetové služby a brání se proti cenzurování a blokování svých služeb. Důvod zablokování Picasy je zatím nejasný, zřejmě ale „nevhodné“ obrázky překročily nastavenou mez.

Zdroj: Google.com

Novinka V Číně nefunguje Google Picasa byla publikován 11. dubna 2010 v 05.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Katastrální mapy online
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Smajlíci
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!