Vyhledávání v Googlu bude brát větší důraz na rychlost

Určitě jste to už někdy zažili. Potřebujete v Googlu najít nějaký výraz a tlačí vás čas, nebo prostě jen nechcete čekat a tak kliknete hned na první nabídnutý odkaz. Jako schválně však pohyb na stránce trvá velice dlouho a načítání taky nepospíchá. Právě takových zkušeností by už lidé měli mít méně, Google totiž zavádí nový parametr ve vyhledávání.

Nejde sice o nějakou funkci, kterou by mohl uživatel nějak upravovat, ale určitě tato novinka pomůže. Jde v podstatě o to, že ty stránky, které jsou rychlejší než jiné budou umístěny v žebříčku vyhledávání na vyšších místech. Ne, nemusíte se bát, že pak sice půjde vše rychle ale nenajdete to co hledáte, Google prý má technologii na to, aby vyhledávání zůstalo kvalitní, ale zohledňovalo i pohodlí vyhledávajícího. Důležitější je samozřejmě relevance než rychlost.

Novinka zatím funguje jen na Google.com, nicméně by se měla ale začít projevovat v blízké době i na lokalizovaném vyhledávání.

Zdroj: Googlewebmaster­central.blogspot­.com

Novinka Vyhledávání v Googlu bude brát větší důraz na rychlost byla publikován 12. dubna 2010 v 02.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Katastrální mapy online
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Smajlíci
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!