13. dubna budou nové záplaty pro Microsoft, pět je kritických

Tagy:  microsoft, bezpečnost, windows 7, windows, windows vista, záplata, aktualizace

Microsoft připravuje nové vydání bezpečnostních záplat, některé jsou dokonce vyhlášeny jako kritické, takže se důrazně doporučuje jejich stažení, popřípadě využití automatické aktualizace systému.

Chyby byly objeveny v samotném operačním systému, několik jich je i v kancelářském balíku Microsof Office a úplně bezchybný není ani komunikační a správcovský program Microsoft Exchange.

Záplaty by měly být k dispozici už 13. dubna, opraveno by mělo být celkem 11 největších chyb, pět z nich je kritických, pět je na důležitém stupni výstrahy (tedy nejsou nutné, ale je lepší je mít nainstalovány) a poslední chyba má střední závažnost a je tedy „nejméně“ nebezpečná.

Pokud chcete být pravidelně informováni o nově připravovaných aktualizacích, stačí občas navštívit stránku výstrahového zpravodaje.

Zdroj: Microsoft.com

Novinka 13. dubna budou nové záplaty pro Microsoft, pět je kritických byla publikován 11. dubna 2010 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. MediaMonkey - malý, ale šikovný

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!