Google Docs se vylepšuje, novinky fungují zatím v testovací verzi

Tagy:  google, google docs, novinky, nové verze, dokumenty, text, tabulky, textový editor, docs

Služba Google Docs se dočkala výrazného upravení a rozšíření svých stávajících funkcí. Novinky jsou téměř ve všech základních oblastech, které Google Docs nabízí. Největších a pravděpodobně i nejzásadnějších změn se dočkal textový editor.

Největší změnou u textového editoru je zobrazování změn v aktuálním, tedy reálném čase. Je tak mnohem lepší přehled o úpravách a opravách dokumentu. Jsou tu rozsáhlejší možnosti formátování, úplně změněná je funkce přidávání komentářů a poznámek. Tabulkový editor má pak být o dosti rychlejší, než jeho starší verze, navíc se na úpravách může v jednu chvíli podílet více lidí.

Bohužel je novinková verze zatím nedoporučována pro práci v offline režimu, kvůli nespolupráci s HTML 5. Během několika dnů bude moci přejít na novou verzi každý, kdo Google Docs používá, stačí jen kliknout na tlačítko, které bude na hlavní obrazovce aplikace.

Případné nedodělky, jako jsou problémy v offline režimu by měly být napraveny v co nejbližší době.

Zdroj: Docs.google.com

Novinka Google Docs se vylepšuje, novinky fungují zatím v testovací verzi byla publikován 14. dubna 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. BlueBoard.cz - prvky zdarma
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Převody jednotek
  10. VirtualBox - základy virtualizace

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!