Sousede.cz - facebook pro "panelákový" lid?

Tagy:  sousede.cz, byt, nájemnící, panelák, domovník, . domovní schůze, facebook

Na velice oblíbeném Facebooku můžete komunikovat se svými kamarády, server Turistika.cz ale připravil projekt, který je určen speciálně pro nájemníky bytových domů. A ne jenom pro ně.

Web Sousede.cz můžeme vlastně přirovnávat k již zmíněnému Facebooku. Sousede.cz umožňují sdružování nájemníků domů, ale i starosty obcí, domovníků a dalších lidí, podílejících se na stavbě, úpravách nebo obývání společného domu. Pro komunikaci slouží celá řada nástrojů, kdokoliv může vkládat fotky, psát vzkazy na zeď nebo na forum, vkládat dokumenty, nebo třeba ankety.

Funguje i zakládání skupin, pokud tedy řešíte nějaký problém, třeba na úrovni města, můžete založit skupinu a přibrat k ní další společenství, které vás ve svých názorech bude podporovat. Největší výhodou je rychlost a jednoduché ovládání, se kterým se naučí zacházet prakticky každý.

Sousede.cz zatím nejsou nijak velkým hráčem na trhu, již teď je ale založeno několik skupin a počet celkových uživatelů se odhaduje na tisíce.

Zdroj: Sousede.cz

Novinka Sousede.cz - facebook pro "panelákový" lid? byla publikován 14. dubna 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!