Sousede.cz - facebook pro "panelákový" lid?

Na velice oblíbeném Facebooku můžete komunikovat se svými kamarády, server Turistika.cz ale připravil projekt, který je určen speciálně pro nájemníky bytových domů. A ne jenom pro ně.

Web Sousede.cz můžeme vlastně přirovnávat k již zmíněnému Facebooku. Sousede.cz umožňují sdružování nájemníků domů, ale i starosty obcí, domovníků a dalších lidí, podílejících se na stavbě, úpravách nebo obývání společného domu. Pro komunikaci slouží celá řada nástrojů, kdokoliv může vkládat fotky, psát vzkazy na zeď nebo na forum, vkládat dokumenty, nebo třeba ankety.

Funguje i zakládání skupin, pokud tedy řešíte nějaký problém, třeba na úrovni města, můžete založit skupinu a přibrat k ní další společenství, které vás ve svých názorech bude podporovat. Největší výhodou je rychlost a jednoduché ovládání, se kterým se naučí zacházet prakticky každý.

Sousede.cz zatím nejsou nijak velkým hráčem na trhu, již teď je ale založeno několik skupin a počet celkových uživatelů se odhaduje na tisíce.

Zdroj: Sousede.cz

Novinka Sousede.cz - facebook pro "panelákový" lid? byla publikován 14. dubna 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  7. Smajlíci
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!