Chce Twitter konkurovat Googlu?

Mikroblogovací síť Twitter připravuje velice podobný reklamní systém, jako je již zavedený Google AdWords. Vzhledem k tomu, že Twitter potřebuje nějaký stálý a spolehlivý zdroj příjmů, vůbec se to nejeví jako špatné řešení.

Twitter svoji novinku pojmenoval Promoted Tweets a bude fungovat na podobném základě jako již zmíněný AdWords. Princip je veskrze jednoduchý, případný zájemce si v aukci zaplatí svoje klíčové slova, Twitter pak sám vydedukuje reklamu a tu posléze bude šířit na další webové stránky lidí připojených do programu.

Platit se bude „za kliknutí“ ne za vystavení reklamy, což je pro drtivou většinu případných zájemců o využití Promoted Tweets velice dobrá zpráva. Aplikací, které využívají Twitter je **obrovské množství, hovoří se až o počtu několika desítek tisíc), samotné vedení Twitteru odhaduje, že by se zisky za reklamu mohly vyšplhat co nejvýše a mohly by tvořit až okolo 50% příjmu.

Zdroj: NYtimes.com

Novinka Chce Twitter konkurovat Googlu? byla publikován 14. dubna 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!