Máte Facebook? Jste na internetu třikrát déle než ti, kteří ho nemají

Výsledky zajímavého online průzkumu byly nedávno zveřejněny na stránkách Dynamicbusines­s.com. Průzkum byl zaměřen na množství času tráveného na populární sociální síti Facebook a výsledky nejsou zrovna růžové.

Podle výsledků jsou uživatelé, kteří používají Facebook na internetu přibližně třikrát déle, než ti, kteří Facebook nemají. V řeči čísel to znamená, že ti, kteří Facebook mají „prosedí“ na internetu týdně necelých 26 hodin, naopak ti, kteří ho nemají pouze 8 hodin. Neznamená to sice přímo, že by jste byli na Facebooku závislí, jistá „provázanost“ s reálným životem tu ale opravdu existuje a Facebook Vám do něj může, právě třeba formou „ztraceného času“ velice citelně zasáhnout.

Na druhou stranu ti, co profil mají, údajně většinou navštěvují i více stránek a jsou celkově víc naklonění zábavě a svůj čas si dokážou více „užít“. Druhou stranou mince jsou ale bolesti zad, očí a případné konflikty s ostatními.

Zdroj: Dynamicbusines­s.com.au

Novinka Máte Facebook? Jste na internetu třikrát déle než ti, kteří ho nemají byla publikován 14. dubna 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Smajlíci
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!