Máte Facebook? Jste na internetu třikrát déle než ti, kteří ho nemají

Tagy:  Facebook, internet, závislost, sociální síť, čas, online, internet

Výsledky zajímavého online průzkumu byly nedávno zveřejněny na stránkách Dynamicbusines­s.com. Průzkum byl zaměřen na množství času tráveného na populární sociální síti Facebook a výsledky nejsou zrovna růžové.

Podle výsledků jsou uživatelé, kteří používají Facebook na internetu přibližně třikrát déle, než ti, kteří Facebook nemají. V řeči čísel to znamená, že ti, kteří Facebook mají „prosedí“ na internetu týdně necelých 26 hodin, naopak ti, kteří ho nemají pouze 8 hodin. Neznamená to sice přímo, že by jste byli na Facebooku závislí, jistá „provázanost“ s reálným životem tu ale opravdu existuje a Facebook Vám do něj může, právě třeba formou „ztraceného času“ velice citelně zasáhnout.

Na druhou stranu ti, co profil mají, údajně většinou navštěvují i více stránek a jsou celkově víc naklonění zábavě a svůj čas si dokážou více „užít“. Druhou stranou mince jsou ale bolesti zad, očí a případné konflikty s ostatními.

Zdroj: Dynamicbusines­s.com.au

Novinka Máte Facebook? Jste na internetu třikrát déle než ti, kteří ho nemají byla publikován 14. dubna 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Rozzlobenimuzi.com
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!