Vyvíjí Google konkurenci iPadu?

Apple zaznamenal se svým iPadem opravdu velký úspěch, prodal se již obrovský počet těchto přístrojů. Možná se však pro iPad brzy objeví konkurent, má ho vyvíjet Google a se svými plány si staví celkem velké cíle.

Google ale zdaleka nemusí být jediným výrobcem, který chce uvést na trh podobné zařízení, jako je iPad. Podobné nápady zatím neoficiálně připouští i Microsoft. O tom, že Google by rád konkuroval iPadu se mluví už dlouho, oficiální informační kanály zatím mlčí, přístroj však má být už ve vývoji a pravděpodobně se podaří stihnout uvedení na trh do konce toho roku. Téměř s jistotou se ale dá říct, že jako operační systém bude fungovat Google Android. Podle některých zdrojů vyjednává Google i s knižními nakladatelstvími, které by byly ochotné nabídnout knížky, které, převedené do elektronické podoby mohou být prodávány i s tabletem.

iPad v prodejnosti rozhodně nezklamal, prodává se od třetího dubna a zatím se celková prodejnost odhaduje na několikset tisíc kusů, hned za první den se podařilo prodat 300 iPadů.

Zdroj: NYTimes.com

Novinka Vyvíjí Google konkurenci iPadu? byla publikován 14. dubna 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!