Vyvíjí Google konkurenci iPadu?

Tagy:  apple, ipad, varianty, multi-touch, novinka, prodej, obchod, objednávky, microsoft, konkurence ipad

Apple zaznamenal se svým iPadem opravdu velký úspěch, prodal se již obrovský počet těchto přístrojů. Možná se však pro iPad brzy objeví konkurent, má ho vyvíjet Google a se svými plány si staví celkem velké cíle.

Google ale zdaleka nemusí být jediným výrobcem, který chce uvést na trh podobné zařízení, jako je iPad. Podobné nápady zatím neoficiálně připouští i Microsoft. O tom, že Google by rád konkuroval iPadu se mluví už dlouho, oficiální informační kanály zatím mlčí, přístroj však má být už ve vývoji a pravděpodobně se podaří stihnout uvedení na trh do konce toho roku. Téměř s jistotou se ale dá říct, že jako operační systém bude fungovat Google Android. Podle některých zdrojů vyjednává Google i s knižními nakladatelstvími, které by byly ochotné nabídnout knížky, které, převedené do elektronické podoby mohou být prodávány i s tabletem.

iPad v prodejnosti rozhodně nezklamal, prodává se od třetího dubna a zatím se celková prodejnost odhaduje na několikset tisíc kusů, hned za první den se podařilo prodat 300 iPadů.

Zdroj: NYTimes.com

Novinka Vyvíjí Google konkurenci iPadu? byla publikován 14. dubna 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!