Multimediální notebook s Blu-ray - Toshiba A660

Tagy:  toshiba, notebook, multimedální notebook, satellite, a660, blu-ray, blu-ray mechanika

Již dlouho jsme Vás neinformovali o novinkách na poli notebooků. S novým typem Satellite A660 přichází Toshiba. A660 je určen hlavně těm, kteří hledají výkonný notebook, který by ale nebyl příliš velký a těžký. V tomto případě jde o 16" notebook s procesorem Intel Core i7, Intel Core i5 nebo Intel Core i3.

Rozměry jsou 379 mm x 254 mm x 28 mm.

A660 byl při vývoji zamýšlen jako čistě multimediální notebook. Tomu samozřejmě musí odpovídat hardwarová výbava, reproduktory Harman Kardon jsou vybaveny technologií Dolby Advanced Audio, která dokáže i z notebookových reproduktorů dostat kvalitní zvuk. Velice praktická věc je funkce Sleep-And-Music, v praxi to vypadá tak, že pokud zapojíte do notebooku MP3 přehrávač, reproduktory vám budou hrát i přes to, že je počítač vypnutý.

A660

A660

Výbava by nebyla kompletní bez mechaniky, ta dokáže přepisovat a přehrávat Blu-ray disky. Výrobce sáhl po silné grafice NVIDIA GeForce GT 330M, která má 1 GB VRAM paměti. Pevný disk má v standardní verzi kapacitu 640 GB, operační paměť lze zvýšit až na 8 GB.

A660 se bude prodávat už koncem tohoto měsíce.

Zdroj: „Tisková zpráva“:

Novinka Multimediální notebook s Blu-ray - Toshiba A660 byla publikován 17. dubna 2010 v 18.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!