Avatar trhá rekordy v prodejnosti na Blu-ray

Tagy:  avatar, avatar download, stáhnout avatar, avatar blu-ray, 3D, filmy, stáhnout filmy, film download

Film Avatar se ihned po uvedení do kin stál něčím jako modlou filmových kritiků a je vychvalován takřka do nebes. Já sám jsem film neviděl (ani po tom moc netoužím), ale celosvětově jde o naprostý prodejní úspěch.

Distributoři dokázali teprve teď pořádně sečíst konkrétní prodejní data, ty se ale pořád mění, takže je velice složité sestavit opravdu aktuální počet prodaných kopií filmu. Hned první den od uvedení Avataru se v USA a v Kanadě prodalo 1,2 miliónů Blu-ray disků a 2 milióny DVD nosičů. Samozřejmě se ale nepočítalo s pirátskými kopiemi, kterých může být ještě o několik set tisíc víc.

Navíc jsou piráti velice rychlí, od uvedení Blu-ray disku na trh se první torrenty objevily už další den. Jen pro zajímavost, druhý nejprodávanější film na trhu, The Dark Knight, tak přišel díky Avataru o svůj rekord v prodejnosti.

Očekává se, že Avatar zaznamená obrovský úspěch i co se týče prodejnosti na 3D Blu-ray, koneckonců je pro 3D promítání v podstatě stvořený.

Zdroj: Deadline.com

Novinka Avatar trhá rekordy v prodejnosti na Blu-ray byla publikován 21. dubna 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!