Kromě Izraele platí zákaz používání iPadu i ve dvou univerzitách

Tagy:  apple, ipad, problémy, izrael, bezdrát, wifi, prodej, prodej ipadu

Izrael není zřejmě jediným místem, kde je zakázáno používat horkou novinku od Apple, tablet iPad. V oficiálním prohlášením se dvě univerzity, Univerzita George Washingtona a Princeton University shodly v tom, že iPad zřejmě působí problémy v jejich sítích a studenti tak mají zákaz ho používat.

Problém je zřejmě opět v příjmu a vysílání bezdrátového signálu, iPad v zapnutém stavu a připojený k internetu totiž „nějak“ narušuje zavedený standard v přenosu dat a tak působí škole i studentům, kteří se chtějí připojit značné problémy. Školy již zkoušely odhalit problém za pomoci odborníků, na straně univerzit však problém téměř s jistotou není. Vypadávání připojení mají způsobovat iPady.

Apple se k situaci stále oficiálně nepřihlásil, dělá „mrtvého brouka“, popřípadě prohlašuje, že iPady jsou naprosto v pořádku. Na Blízkém východě byl problém spíše preventivního charakteru, Izrale totiž úplně odmítl dovoz iPadu do země, právě kvůli nevyhovujícímu standardu pro přenos WiFi vln.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Kromě Izraele platí zákaz používání iPadu i ve dvou univerzitách byla publikován 21. dubna 2010 v 21.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!