Kromě Izraele platí zákaz používání iPadu i ve dvou univerzitách

Tagy:  apple, ipad, problémy, izrael, bezdrát, wifi, prodej, prodej ipadu

Izrael není zřejmě jediným místem, kde je zakázáno používat horkou novinku od Apple, tablet iPad. V oficiálním prohlášením se dvě univerzity, Univerzita George Washingtona a Princeton University shodly v tom, že iPad zřejmě působí problémy v jejich sítích a studenti tak mají zákaz ho používat.

Problém je zřejmě opět v příjmu a vysílání bezdrátového signálu, iPad v zapnutém stavu a připojený k internetu totiž „nějak“ narušuje zavedený standard v přenosu dat a tak působí škole i studentům, kteří se chtějí připojit značné problémy. Školy již zkoušely odhalit problém za pomoci odborníků, na straně univerzit však problém téměř s jistotou není. Vypadávání připojení mají způsobovat iPady.

Apple se k situaci stále oficiálně nepřihlásil, dělá „mrtvého brouka“, popřípadě prohlašuje, že iPady jsou naprosto v pořádku. Na Blízkém východě byl problém spíše preventivního charakteru, Izrale totiž úplně odmítl dovoz iPadu do země, právě kvůli nevyhovujícímu standardu pro přenos WiFi vln.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Kromě Izraele platí zákaz používání iPadu i ve dvou univerzitách byla publikován 21. dubna 2010 v 21.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. MediaMonkey - malý, ale šikovný

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!