Seriály na YouTube.com už brzy

Server YouTube.com se rozhodl zlepšit své služby. Do této doby byla vkládaná videa časově omezována délkou deseti minut. Nyní by se měly na YouTube nacházet i jednotlivé díly seriálů, například americká klasika „Beverly Hills, 90210“.

YouTube

Malou pihou na kráse však bude reklama, přidávaná do videí. Ta je však pro chod celého portálu rozhodující, neboť znamená pro YouTube ohromnou studnici zisků. YouTube.com zatím neohlásilo přesné zavedení seriálů do nabídky. Ještě budou probíhat jednání, aby se zjistilo jaké tituly vůbec bude možné uveřejňovat. Celá myšlenka však může přivést další uživatele.

Zdroj: Digiweb.cz

Novinka Seriály na YouTube.com už brzy byla publikován 15. října 2008 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Katastrální mapy online
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Smajlíci

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!