Máte možnost testovat RC verzi Ubuntu 10.04

Tagy:  ubuntu, linux, systém, operační systém, mac os x, mac, kapacita, aplikace, volné místo, disk, windows

Těšíte se na operační systém Ubuntu 10.04? Koneckonců, kdo ne, pokud je alespoň trochu seznámen s problematikou operačních systémů. Canoncial, tedy organizace, která vyvíjí Ubuntu zveřejnila ke stažení RC verzi.

Celkově funguje RC verze na jádru 2.6.32.11. RC verze nabízí hned několik novinek, které mají být i ve finální verzi. Patří mezi ně například technologie Ubuntu One, která nabízí synchronizaci a práci s webovým úložištěm dat. K významným změnám se sáhlo, i co se grafiky týče. Je zde úplně nové grafické prostředí zatím pojmenované jako Light. Je na první pohled silně odlišné od zavedeného grafického rozhraní, které má Ubuntu s menšími i většími změnami již několik let.

Pokud nakupujete hudbu pomocí legálních sítí, určitě oceníte funkci Ubuntu One Music Store, přes kterou je možné nakupovat hudbu. Samozřejmě je 10.04 trochu poupravena i k lepším startům systému na počítači. Kompletně hotová 10.04 by měla být k dispozici během jednoho až dvou měsíců.

Zdroj: Releases.ubun­tu.com

Novinka Máte možnost testovat RC verzi Ubuntu 10.04 byla publikován 26. dubna 2010 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!