Zuří konkurenční boj mezi Adobe a Apple?

Tagy:  Adobe, iphone, apple, telefon, peníze, vývoj

Adobe oficiálně přiznal, že se už o iPhone nebude nikterak starat a věci přenechá společnosti Apple. Celý projekt má problém v tom, že Adobe považuje některé kroky Applu za v podstatě zbytečné a vytrvale to všemožně vytýká.

Apple se totiž chtěl snad jistit před konkurenčním bojem, proto povolil pro vývojáře pouze užívání technologií C, C++ a Javascript.. Adobe má tak proti „jablíčku“ velice nevýhodnou pozici. Se svým Flash 10 zřejmě v této oblasti moc neprospěje, hlavně proto, že Apple zablokoval vkládání aplikací třetích stran, tedy alespoň ty, k jejich vývoji nebylo použito některé z uvedených technologií.

Apple se snaží prakticky všechny své aplikace distribuovat prostřednictvím internetového serveru App Store. Navíc je pro Adobe „trnem v oku“ i Steve Jobs, který pro jeden server v rozhovoru uvedl, že považuje Flash za překonanou a silně chybovou technologii. Navíc Apple určitě nebude chtít firmě Adobe pomoci, právě kvůli zmiňovaným finančním poměrům.

Zdroj: Theregister.co.uk

Novinka Zuří konkurenční boj mezi Adobe a Apple? byla publikován 27. dubna 2010 v 04.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. MediaMonkey - malý, ale šikovný

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!