Zuří konkurenční boj mezi Adobe a Apple?

Adobe oficiálně přiznal, že se už o iPhone nebude nikterak starat a věci přenechá společnosti Apple. Celý projekt má problém v tom, že Adobe považuje některé kroky Applu za v podstatě zbytečné a vytrvale to všemožně vytýká.

Apple se totiž chtěl snad jistit před konkurenčním bojem, proto povolil pro vývojáře pouze užívání technologií C, C++ a Javascript.. Adobe má tak proti „jablíčku“ velice nevýhodnou pozici. Se svým Flash 10 zřejmě v této oblasti moc neprospěje, hlavně proto, že Apple zablokoval vkládání aplikací třetích stran, tedy alespoň ty, k jejich vývoji nebylo použito některé z uvedených technologií.

Apple se snaží prakticky všechny své aplikace distribuovat prostřednictvím internetového serveru App Store. Navíc je pro Adobe „trnem v oku“ i Steve Jobs, který pro jeden server v rozhovoru uvedl, že považuje Flash za překonanou a silně chybovou technologii. Navíc Apple určitě nebude chtít firmě Adobe pomoci, právě kvůli zmiňovaným finančním poměrům.

Zdroj: Theregister.co.uk

Novinka Zuří konkurenční boj mezi Adobe a Apple? byla publikován 27. dubna 2010 v 04.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. iVysílání – online televizní archiv České televize
  9. Smajlíci
  10. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!