Nový internet do škol

Současný ministr školství Ondřej Liška (Strana Zelených) chce pro školství nový internet za více než 3,1 miliardy korun. Podle ministra a mnohých odborníků českému školství totiž „ujíždí vlak“ moderních technologií. Tato akce se netýká celé České republiky, ale jen vybraných lokalit s pomalým nebo žádným internetem nebo zastaralým počítačovým vybavením.

Modernizace by se měla tedy týkat nákupu nových počítačů a moderního vysokorychlostního internetu. Kromě vlastních zdrojů ministr počítá také s dotacemi Evropské unie.

Součástí nových úvah tohoto projektu je i založení nového vzdělávacího portálu spadající právě pod Ministerstvo školství.

Související článek: V USA rychlost internetu stagnuje, nejlepší je Japonsko

Zdroj: iDnes

Novinka Nový internet do škol byla publikován 15. října 2008 v 10.00. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Adobe Acrobat reader 8 cz
  7. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  8. Smajlíci
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!