Nový vzhled přehrávače YouTube.com

Tagy:  youtube, google, přehrávání, design, video, sdílení videa, server youtube

Dovolil bych si říct, že prakticky neexistuje člověk, který by uměl trochu s počítačem a zároveň neznal server pro sdílení videa YouTube.com. Nyní se ale výrazně změnil vzhled přehrávače videa.

Funkční tlačítka jsou stále stejná a mají pozici, kterou znáte z minulé verze. Funguje však aktivování ovládacích prvků. Pokud koukáte na video, a myš je v klidu a mimo video, ovládací prvky zašednou, takže vás zbytečně neruší od sledování. Jakmile ale najedete myší na video, okamžitě se vše přepne do původní kontrastní kombinace.

Má se za to, že by se design mohl ještě v blízké době trošičku upravit. Nový vzhled přehrávače však nijak neovlivnil základní vzhled YouTube a nijak není změněno ani rozmístění jiných ovládacích tlačítek na stránce. Od poslední velké změny, kdy došlo právě k mírnému „popřehazování“ ovládacích prvků je toto první větší změna.

Nový přehrávač ale není dostupný u všech videí, i když u valné většiny už ano. Mezi videa, která ho nemají patří například reklamy.

Zdroj: Youtube.com

Novinka Nový vzhled přehrávače YouTube.com byla publikován 30. dubna 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!