Linux má prostředí KDE v nové verzi

Mezi dvě nejpoužívanější grafická prostředí, které využívají tvůrci distribucí pro Linux patří KDE a GNOME. Právě prvně jmenované má nyní novou verzi, ta nese pořadové číslo 4.3.3 a jejím hlavním účelem je o něco zlepšit stabilitu prostředí.

Verze KDE 4.3.3 je zaměřena tedy spíše na kosmetické úpravy a zmiňovanou stabilitu. Nejvíce citelným problémem bylo pro uživatele sledování videí na YouTube v novém vzhledu přehrávače. Pokud někdo chtěl spustit takové video, často mu systém prostě „spadl“. Nový plugin tento problém opravuje. Upraveno bylo přesouvání záložek v prohlížeči Konqueror, byly opraveny některé chyby způsobující pády v konzoli.

Výrazně bylo zlepšeno detekování CD v mechanice, i zde byla napravena jedna „padací chyba“ a to sice kolaps procesu při otevření detailních informací o CD. Jistých změn se dočkaly i jazykové balíčky, některé překlady byly celkem výrazně pozměněny.

Pokud si chcete KDE stáhnout, můžete tak udělat na oficiálních stránkách „Kde.org“: http://kde.org/…ce-4.4.3.php".

Zdroj: Novinky ve verzi

Novinka Linux má prostředí KDE v nové verzi byla publikován 1. května 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!