MSI připravuje svůj vlastní tablet

Tagy:  MSI, tablet, internet, ipad, apple, počítač, windows, android

Mánie spojená s uvedením iPadu od firmy Apple zřejmě postihla i jiné firmy. Jako jedna z prvních, která avizovala spuštění podobného přístroje jako je iPad je MSI, jméno přístroje je zatím neznámé, ale jsou už alespoň přibližně jasné jeho detailnější specifika.

Tablet od MSI by měl být prodáván ve dvou variantách rozměru. První varianta má dostat úhlopříčku o velikosti 8,9", druhá, o něco větší se má pyšnit velikostí 10". Rovněž budou dvě varianty operačního systému. MSI zatím slíbila jednu verzi s operačním systémem Android a druhá by měla dostat standardní Windows. Očekává se, že typ s menší úhlopříčkou dostane Android a ten větší bude s Windows.

Pravděpodobně by měla Windows verze dostat procesor Intel Atom, který je pro použití v netboocích a tabletech přímo ideální. Jako druhý procesor je vybrán zatím nepříliš známý Tegra Nvidia 2 SoC. MSI slibuje, že cena bude o dosti nižší než u průkopníka iPadu, ale vzhledem k tomu, že přístroj bude uvedený na trh až v třetím čtvrtletí tohoto roku se o detailních informacích můžeme pouze dohadovat.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka MSI připravuje svůj vlastní tablet byla publikován 1. května 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Wikipedia online encyklopedie
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  10. Internetová stránka Navratdoreality.cz

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!