Nová verze Flocku

„Komunitní“ internetový prohlížeč Flock představil novou verzi 2.0.

Zřejmě nejzřetelnější novinkou je přidání (na časté naléhaní uživatelů) podpory portálu MySpace.com. Uživatel používající Flock tak může snadno „přetáhnout“ obsah internetové stránky do panelu služby a okamžitě ho tak uveřejnit na svém profilu. Počet podporovaných služeb dosáhl tak dvaceti tří.

2.0 verzi předcházely tři betaverze, které se setkaly s poměrně dobrým přijetím mezi uživateli. Nyní přibyla také možnost využívat spoustu různých vzhledů prohlížeče, které si můžete stáhnout z oficiálních stránek.

Flock

Třetí významnou novinkou je funkce tzv. Media RSS. Princip fungování je takřka stejný jako u obyčejných RSS, avšak Media RSS zaznamenávají i fotky a videa, máte tak neustálý přehled o tom co se děje.

Zdroj: Flock.com

Novinka Nová verze Flocku byla publikován 16. října 2008 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!