Apple hlásí prodaný milion iPadů

Když byla představena novinka od společnosti Apple, tablet iPad všichni věděli, že se věc pravděpodobně setká s úspěchem. Nikdo však netušil, že úspěch bude až tak velký, jak vyplývá z prodejních průzkumů během prvního měsíce prodeje iPadu.

Podařilo se prodat jeden milion iPadů během dvaceti osmi dnů, což je pro Apple obrovský úspěch. O úspěchu vypovídají i zprávy od ostatních výrobců, kteří se snaží iPad napodobit, popřípadě vylepšit, někteří však ve své snaze utichají a projekty ruší. Velice důležitým aspektem při vymýšlení takového zařízení je i cena, kterou se výrobci snaží tlačit co nejníže.

Úspěch navíc zvyšuje skutečnost, že iPad se prodává zatím jenom v USA, jakmile přijde doba, kdy se dostane přes hranice, poroste jeho prodejnost ještě více. A proč se vlastně iPad stále nedostal do Evropy? Továrna je prostě zahlcena a nestíhají být pořádně plněny objednávky ani pro trh v USA, natož pro ten Evropský.

Spíše v marketingu pomohl výrobci iPadu i fakt, že v Izraeli byl zrušen zákaz dovozu iPadů do země.

Zdroj: Apple.com

Novinka Apple hlásí prodaný milion iPadů byla publikován 4. května 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!