Na Internet Exploreru 9 se usilovně pracuje, ke stažení druhá preview verze

Tagy:  internet explorer, google chrome, opera, safari, firefox, prohlížeč, microsoft, windows konkurence, google, google chrome, preview verze

U Microsoftu se velice usilovně pracuje na vývoji nové verze prohlížeče Internet Explorer 9. Aby si příznivci zatím nejpoužívanějšího prohlížeče přišli na své, čas od času uvolní Microsoft preview verzi svých připravovaných programů. Dočkali jsme se i u Internet Exploreru, který právě uvolnil druhou preview verzi.

Jelikož jde o preview verzi, je určena hlavně pro vývojáře, nejdůležitější na ní je totiž jádro, obyčejný uživatel by tak s takovou verzí pracoval opravdu hodně ztěžka. Nová verze jde hlavně po cestě zrychlování prakticky všech důležitých oblastí. O dost lépe a hlavně rychleji by se tak mělo pracovat třeba s Java Scriptem. Podle prvních testů se ale vede IE nad očekávání dobře v rychlosti práce dokonce poráží i svého největšího konkurenta, Firefox. Paradoxem je, že i když vyhrává nad Firefoxem, zaostává za všemi jinými prohlížeči, jmenovitě tedy Operou, Safari a před ním je i Google Chrome.

Internet Explorer

Internet Explorer

Lepší by měla být i práce se standardy, počítá se i s tím, že by měla být další připravované verze moci přehrávat HTML 5 videa.

Zdroj: IE.microsoft.com

Novinka Na Internet Exploreru 9 se usilovně pracuje, ke stažení druhá preview verze byla publikován 7. května 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!
  10. INSPECTO: Propracovaný software nejen pro plánování revizí

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!