Druhá betaverze Thunderbirdu je ke stažení

Mozilla uvolnila ke stažení druhou beta verzi oblíbeného e-mailového klienta, Thunderbird. Jde o betaverzi k verzi 3.1. Připravované verze s číslem 3.1 má být více user-friendly, tedy měla by být implantována podpora pro uživatelské vzhledy, vývojáři také slibují, že nová verze bude mít o něco menší hardwarové nároky, respektive bude lépe hospodařit s paměťovými zdroji počítače.

Samotná betaverze pak opravuje 134 chyb, které byly z části hlášeny samotnými uživateli a z části na ně přišli vývojáři. Jde sice víceméně o drobnosti, ale například problém s měním sloupců ve složkách byl pro některé uživatele hodně citelný. Druhým větším problémem byl náhled při tisku e-mailů, který by měl být již teď v naprostém pořádku.

Thunderbird

Thunderbird

Nesmíme zapomenout ani na mírně vylepšenou stabilitu. Mírně byl změněn i vzhled uživatelského rozhraní. Dokumentaci k nové betaverzi klienta najdete na stránkách Mozillamessagin­g.com, detailní seznam odhalených problémů je k dispozici na bugs.mozilla.org

Zdroj: Mozillamessagin­g.com

Novinka Druhá betaverze Thunderbirdu je ke stažení byla publikován 7. května 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!