Server Mapy.cz prošel aktualizací

Tagy:  mapy, turistika, jízdní řády, detail, dům, stavba, ulice, město, vesnice, trasy, plánovač tras

Jestli plánujete výlet, nebo si jen tak brouzdáte po krásách České republiky, od nynějška se Vám bude prohlížet o dost lépe. Portál Mapy.cz prošel významnou aktualizací, nyní jsou fotky detailnější a uživatelé se dočkají i některých rozšiřujících funkcí.

U velké většiny map je nyní k dispozici lepší přiblížení, obrázky jsou o dost ostřejší, zmizely problémy při vykreslování některých staveb, kdy byly linky značně neostré. Navíc Mapy.cz pomůžou výrazně i při orientaci. Všechny stavby, které mají přidělené popisné číslo jsou zaneseny v mapách i s přiděleným číslem, takže při maximálním přiblížením na jakýkoliv dům zjistíte jednoduše jeho číslo.

Aktualizován byl i kompletní seznam zastávek jak MHD tak i vlaků, navíc byly opraveny a aktualizovány informace o nich.

Navíc jsou nyní Mapy.cz k dispozici i na mobilních telefonech, adresa na mobilní verzi je m.mapy.cz.

Zdroj: Mapy.cz

Novinka Server Mapy.cz prošel aktualizací byla publikován 13. května 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!