Facebook zažívá malou občanskou válku, Pražáci/Moraváci

Spíše úsměvné je v poslední době zakládání skupin na Facebooku. Všechno odstartovala skupina s názvem Nás v Praze nějaký povodně na Moravě nezajímaj :D :D :D. Během dvou dnů se do skupiny přihlásilo necelých 1000 lidí, kteří z drtivé většiny odkazují autora skupiny do patřičných věcí.

Těžko říct, co vedlo někoho k založení této silně neetické skupiny, zřejmě snaha o ironii, která však poněkud trapně nevyšla. Autor skupiny se bojácně po zhruba hodině od založení smazal z administrátorů a skupinu nechal „svému osudu“.

Facebook

Facebook

Na druhou stranu je však třeba podotknout, že i když je založená skupina odsuzována takřka všemi, na její zdi se to hemží často velice vulgárními příspěvky. Navíc bylo „na oplátku“ založeno dalších několik skupin, můžeme jmenovat například Nejtrapnější skupina na FB? Nás v Praze nějaký povodně na Moravě nezajímaj., nebo Debile Pražský.Co kurva kecáš,že je problém Moravy,že je pod vodou.Utop se.

Skupina, kterou vše započalo byla již mnoha uživateli navržena na zrušení a očekává se její brzký konec.

Zdroj: Facebook.com

Novinka Facebook zažívá malou občanskou válku, Pražáci/Moraváci byla publikován 15. května 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!