Android 2.2 představen na konferenci Google I/O

Z konference I/O, kterou pravidelně pořádá Google přišla zajímá zpráva o ukončení vývoje nové verze operačního systému pro smartphony Android 2.2. Android najdeme především v mobilních telefonech, ale třeba i ve čtečkách elektronických knih.

Nový Android 2.2 běží na jádru 2.6.32. Aplikace by konečně měly jít nainstalovat na paměťovou kartu, zároveň by měly mít aktivní aplikace víc paměti pro svou činnost. V prohlížeči je konečně instalován plně funkční Flash player, takže videa, hry nebo jiný multimediální obsah neznamená nyní problém.

Přibyla nová nastavení kamery a fotoaparátu, přibyly i dva nové režimy, night mode pro noční práci a car mode pro práci v automobilu. Je nově podporovaná synchronizace kalendářů a automatická aktualizace nainstalovaných aplikací.

Přidána je podpora pro OpenGL ES 2.0, Exchange a Bluetooth. Důležitou novinkou je i možnost vytvořit ze zařízení WiFi přístupový bod, ke kterému lze následovně zapojit až osm zařízení.

Nová verze bude ke stažení během několika týdnů.

Zdroj: ITproportal.com

Novinka Android 2.2 představen na konferenci Google I/O byla publikován 23. května 2010 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Den matek se blíží – máme tipy na dárky a elektronická přání!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!