Android 2.2 představen na konferenci Google I/O

Tagy:  IT portal, android, operační systémy, google, linux, smartphone, operační systémy pro smartphone, google android, nové verze, verze

Z konference I/O, kterou pravidelně pořádá Google přišla zajímá zpráva o ukončení vývoje nové verze operačního systému pro smartphony Android 2.2. Android najdeme především v mobilních telefonech, ale třeba i ve čtečkách elektronických knih.

Nový Android 2.2 běží na jádru 2.6.32. Aplikace by konečně měly jít nainstalovat na paměťovou kartu, zároveň by měly mít aktivní aplikace víc paměti pro svou činnost. V prohlížeči je konečně instalován plně funkční Flash player, takže videa, hry nebo jiný multimediální obsah neznamená nyní problém.

Přibyla nová nastavení kamery a fotoaparátu, přibyly i dva nové režimy, night mode pro noční práci a car mode pro práci v automobilu. Je nově podporovaná synchronizace kalendářů a automatická aktualizace nainstalovaných aplikací.

Přidána je podpora pro OpenGL ES 2.0, Exchange a Bluetooth. Důležitou novinkou je i možnost vytvořit ze zařízení WiFi přístupový bod, ke kterému lze následovně zapojit až osm zařízení.

Nová verze bude ke stažení během několika týdnů.

Zdroj: ITproportal.com

Novinka Android 2.2 představen na konferenci Google I/O byla publikován 23. května 2010 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Odesíláme SMS z internetu
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Náhradní pásky pro chytré hodinky
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Moderní domácnost je SMART
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Domácí skupina - Sdílení dat mezi počítači nejenom po WiFi routeru
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!