Internetový prohlížeč Firefox nyní i ve verzi pro mobilní telefony

Populární internetový prohlížeč Firefox se chystá prorazit také na mobilní platformě. Reaguje (se spožděním) na přítomnost Internet Exploreru a Opery na této platformě. Jméno tohoto programu je již známo- Mozilla Fennec.

Internetový prohlížeč Firefox nyní i ve verzi pro mobilní telefony (http://www.swmag.cz)

Tuto zprávu přinesl v dubnu LinuxWorld.com a předsedkyně Mozilla Corp. vyzvala vývojáře, aby se přidali k vývoji. Ale až dnes, po určité fázi vývoje, je známé chystané datum vydání- konec roku 2008. Informovala o tom společnost Mozilla. Tristan Nitot, prezident Mozilla Europe, se ale domnívá, že se použitelná verze prohlížeče (tj. finální) objeví pravděpodobně až v roce 2010.

Ke stažení je jen testovací verze Alpha 1, která je dostupná jen pro prostředí Windows Mobile. Do budoucna bude však podpora více systémů.

Novinka Internetový prohlížeč Firefox nyní i ve verzi pro mobilní telefony byla publikován 17. října 2008 v 20.00. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!