Internetový prohlížeč Firefox nyní i ve verzi pro mobilní telefony

Populární internetový prohlížeč Firefox se chystá prorazit také na mobilní platformě. Reaguje (se spožděním) na přítomnost Internet Exploreru a Opery na této platformě. Jméno tohoto programu je již známo- Mozilla Fennec.

Internetový prohlížeč Firefox nyní i ve verzi pro mobilní telefony (http://www.swmag.cz)

Tuto zprávu přinesl v dubnu LinuxWorld.com a předsedkyně Mozilla Corp. vyzvala vývojáře, aby se přidali k vývoji. Ale až dnes, po určité fázi vývoje, je známé chystané datum vydání- konec roku 2008. Informovala o tom společnost Mozilla. Tristan Nitot, prezident Mozilla Europe, se ale domnívá, že se použitelná verze prohlížeče (tj. finální) objeví pravděpodobně až v roce 2010.

Ke stažení je jen testovací verze Alpha 1, která je dostupná jen pro prostředí Windows Mobile. Do budoucna bude však podpora více systémů.

Novinka Internetový prohlížeč Firefox nyní i ve verzi pro mobilní telefony byla publikován 17. října 2008 v 20.00. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!