Google zrušil podporu Internet Exploreru 6 pro službu Reader

Tagy:  google, gmail, reader, google reader, podpora, prohlížeč, safari, firefox, chrome, internet explorer, ie

Google právě oznámil zrušení podpory prohlížeče Internet Explorer verze 6 pro svoji službu Google Reader. Pokud pořád máte starý IE 6, nemusíte se lekat, že by jste se na službu vůbec nedostali, mohou se ale objevovat při používání tak starého prohlížeče různé problémy, potížemi se zobrazováním počínaje, konče pádem celého prohlížeče.

Podpora pro prohlížeče Internet Explorer 6, Safari 3.0 a nižší, Chrome 3.0 a nižší a Firefox 2.0 a nižších verzí bude ukončena od prvního června tohoto roku. Během letošního roku se uvažuje i o ukončení podpory uvedených prohlížečů pro služby Gmail a Google Calendar.

I když má Internet Explorer 6 celosvětově stále silné zastoupení na trhu, Google ruší podporu hned z několika důvodů. Můžeme například jmenovat ulehčení práce pro vývojáře, kteří už se nemusí zabývat optimalizací pro staré prohlížeče, ale mohou se zabývat prací pro nejnovější verze. Navíc má krok Googlu ještě jeden dopad, vzhledem k tomu, že se někteří uživatelé nebudou moci dostat se na své služby, bude je to motivovat více k tomu aby buďto prohlížeč aktualizovali, nebo si stáhli nějaký úplně jiný.

Zdroj: Fool.com

Novinka Google zrušil podporu Internet Exploreru 6 pro službu Reader byla publikován 26. května 2010 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Přání k narozeninám - jak se inspirovat texty a obrázky na internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!