PDFCreator postoupil do finální verze 1.0

Tagy:  pdfcreator, pdf creator, tvorba pdf, nová verze, pdf prohlížeče

Potřebovali jste někdy nějaký dokument přenést do podoby PDF? Existují na to speciální programy, jedním z nich je PDFCreator, jehož vývojáři právě dokončili finální verzi 1.0. Jako „bonbónek“ dostali uživatelé verzi 0.9.9, která dala jemně odtušit co nás vlastně ve finále čeká.

Verze 1.0 přináší hlavně mnohem více možností pro průměrného uživatele, který chce hlavně rozumnou velikost dokumentu spojenou s co nejlepší kvalitou. V PDFCreatoru jde nyní nastavovat DPI, můžete si pohrát i s nastavením barevné tiskárny, obrázky mají svůj vlastní komprimační nástroj, který dokáže pracovat i s různými odstíny šedé.

Zcela nová verze je rozhraní Ghostscript 8.71, zlepšena byla stabilita programu, který měl někdy tendenci „padat“ popřípadě se při některých příkazech zasekával a pracoval velice pomalu. Jediné co je nové verzi vytýkáno je instalátor, respektive položka, kterou může běžný uživatel relativně velice jednoduše přehlédnout. Jde o instalátor toolbaru, který sice nemusíme instalovat, jako předvolba je tam ale označená jeho instalace. Problém je v tom, že se ho dá jen velice těžko zbavit.

Zdroj: Sourceforge.net

Novinka PDFCreator postoupil do finální verze 1.0 byla publikován 4. června 2010 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!