PDFCreator postoupil do finální verze 1.0

Potřebovali jste někdy nějaký dokument přenést do podoby PDF? Existují na to speciální programy, jedním z nich je PDFCreator, jehož vývojáři právě dokončili finální verzi 1.0. Jako „bonbónek“ dostali uživatelé verzi 0.9.9, která dala jemně odtušit co nás vlastně ve finále čeká.

Verze 1.0 přináší hlavně mnohem více možností pro průměrného uživatele, který chce hlavně rozumnou velikost dokumentu spojenou s co nejlepší kvalitou. V PDFCreatoru jde nyní nastavovat DPI, můžete si pohrát i s nastavením barevné tiskárny, obrázky mají svůj vlastní komprimační nástroj, který dokáže pracovat i s různými odstíny šedé.

Zcela nová verze je rozhraní Ghostscript 8.71, zlepšena byla stabilita programu, který měl někdy tendenci „padat“ popřípadě se při některých příkazech zasekával a pracoval velice pomalu. Jediné co je nové verzi vytýkáno je instalátor, respektive položka, kterou může běžný uživatel relativně velice jednoduše přehlédnout. Jde o instalátor toolbaru, který sice nemusíme instalovat, jako předvolba je tam ale označená jeho instalace. Problém je v tom, že se ho dá jen velice těžko zbavit.

Zdroj: Sourceforge.net

Novinka PDFCreator postoupil do finální verze 1.0 byla publikován 4. června 2010 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!