Notebook VR630 od MSI s lepším využitím baterie

Firma MSI uvádí na trh nový notebook, který se pyšní novou technologií napájení. ECO Engine, jak se nová technologie nazývá, umožňuje nastavit režimy práce notebooku a díky tomu tak zvýšit výdrž baterie.

VR630 disponuje procesorem AMD Turion X2 Ultra, respektuje však přání (a finance zákazníka), proto lze notebook osadit i procesorem Sempron Mobile. Dle požadavků lze určit i velikost operační paměti – až 4GB. Pevný disk je k dispozici až 320 GB. Stejně tak lze doobjednat DVD vypalovačku.

VR 630

Notebook má zabudovanou webkameru a čtečku paměťových karet. Cena se zatím odhaduje okolo 11 000 Kč.

Zdroj: TechConnect Magazine

Novinka Notebook VR630 od MSI s lepším využitím baterie byla publikován 19. října 2008 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!