Motorola ještě letos představí smartphone s Androidem

Tagy:  motorola, smartphone, apple, android, procesor, telefon, přístroj, konference

Na konferenci Executives Club v Chicagu se Sanjay Jha, který vykonává ve společnosti Motorla funkci CEO pro divizi mobilních telefonů nechal slyšet, že Motorla by zřejmě ještě tento rok mohla představit smartphone s procesorem 2GHz a s operačním systémem Android.

Nový smartphone by měl nalákat zákazníky hlavně na zabudovanou videokameru, která se má pyšnit rozlišením až pěti megapixelů. Připravovaná Motorola má dostat procesor Tegra, diskutuje se i o případném displeji, zřejmě bude mít HD kvalitu. Nová Motorola by měla mít téměř s jistotou operační systém Google Android. Podle tvrzení Sanjaye Jha by měl nový smartphone být konkurentem přístrojů od Apple, tedy především iPhonu.

Mezi odborníky se však připravovanému projektu příliš nevěří, a to hned ze dvou důvodů. Prvním z nich je zatím nedostatek informací, na konferenci byl záměr vyrobit smartphone projeven relativně dosti střídmě a bylo k němu vypuštěno jen velice málo informací. Druhým důvodem je samotný procesor. Málo kdo totiž věří, že by se Motorole povedlo skutečně 2 GHz procesor do smartphonu dostat, mluví se o tom, že může jít jen o marketingový tah.

Zdroj: Conceivablytech­.com

Novinka Motorola ještě letos představí smartphone s Androidem byla publikován 15. června 2010 v 20.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. BlueBoard.cz - prvky zdarma
  8. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!