Motorola ještě letos představí smartphone s Androidem

Na konferenci Executives Club v Chicagu se Sanjay Jha, který vykonává ve společnosti Motorla funkci CEO pro divizi mobilních telefonů nechal slyšet, že Motorla by zřejmě ještě tento rok mohla představit smartphone s procesorem 2GHz a s operačním systémem Android.

Nový smartphone by měl nalákat zákazníky hlavně na zabudovanou videokameru, která se má pyšnit rozlišením až pěti megapixelů. Připravovaná Motorola má dostat procesor Tegra, diskutuje se i o případném displeji, zřejmě bude mít HD kvalitu. Nová Motorola by měla mít téměř s jistotou operační systém Google Android. Podle tvrzení Sanjaye Jha by měl nový smartphone být konkurentem přístrojů od Apple, tedy především iPhonu.

Mezi odborníky se však připravovanému projektu příliš nevěří, a to hned ze dvou důvodů. Prvním z nich je zatím nedostatek informací, na konferenci byl záměr vyrobit smartphone projeven relativně dosti střídmě a bylo k němu vypuštěno jen velice málo informací. Druhým důvodem je samotný procesor. Málo kdo totiž věří, že by se Motorole povedlo skutečně 2 GHz procesor do smartphonu dostat, mluví se o tom, že může jít jen o marketingový tah.

Zdroj: Conceivablytech­.com

Novinka Motorola ještě letos představí smartphone s Androidem byla publikován 15. června 2010 v 20.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!