Vuvuzelu si oblíbili i počítačoví nadšenci, vznikla její simulace pro iPhone

Tagy:  vuvuzele, apple, stahování, fotbal, mistrovství světa, sport

Právě probíhající mistrovství světa ve fotbale má kromě obrovského zájmu o sportovní servery a o servery sázkové ještě jeden prim. Mnozí ho považují za jedno z nejhlučnějších mistrovství za celou historii.

Zvuky mají na svědomí nástroje Vuvuzela. Fanoušci, ale i hráči si ale stěžují, že díky hudebním nástrojům místních občanů se na hřišti velice těžko orientují, nemohou se mezi sebou pořádně domluvit a musejí nahlas řvát. Některé hráče však neodradí ani nadávky, začali mezi sebou totiž používat velice jednoduchou znakovou řeč. Vuvuzela 2010, jak se celá aplikace jmenuje, je ke stažení na iTunes.

Hra je v podstatě simulátorem zvuku Vuvuzely Funguje to jednoduše: Na displeji je zobrazen nástroj, na který fungujete dle platných zákonů všechno tak jak má., Kdokoliv tak může dostat „cizí“ oblečení. Každá animace má totiž svůj vlastní dres, který si můžete vybrat. Podle oficiálních pokynů si pak uživatel jenom vychutnává (nebo s odporem poslouchá) zvuk, který se nese z jeho auta, nebo notebooku.

Vuvuzela 2010 nese navíc rekord ve stahování za poslední dny.

Zdroj: iTunes.apple.com

Novinka Vuvuzelu si oblíbili i počítačoví nadšenci, vznikla její simulace pro iPhone byla publikován 17. června 2010 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  8. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!