Toshiba se vrhá cestou 3D, představuje notebook Satellite A665

Tagy:  toshiba, notebook, 3D, grafika, 3D filmy, blu-ray, Satellite, notebooky

Společnost Toshiba chce vytěžit maximum z potenciálu 3D technologií. Někteří jiní výrobci sice už 3D notebooky představili, pro Toshibu jde ale o první „vlaštovku“. Notebook Satellite A665 je určen především hráčům, tedy hráčům počítačových her a divákům 3D filmů. Displej má rozměr 15,6" a je LED podsvícen.

A665 bude nabízen ve dvou variantách, první má plnou podporu 3D technologií, druhá varianta je potom „obyčejným“ notebookem. Grafika je založena na technologii NVIDIA® 3D Vision, k notebooku dostanete speciální brýle a širokopásmový USB vysílač, který se stará o přenos a kvalitu obrazu. Pro dosažení co nejlepších výsledků sáhli technici k procesoru grafické karty NVIDIA 3D a TruBrite HD 3D. Kromě grafiky se očekává vysoká kvalita výstupového zvuku, o ozvučení se starají reproduktory Harman Kardon.

Satellite A665

Satellite A665

Satellite A665 dostane procesor Intel Core i7, operační paměť může mít kapacitu až 8 GB, na pevný disk dostanete až 750 GB dat. Pro přehrávání 3D filmů je samozřejmě nutná Blu-ray mechanika, v obyčejné verzi dostanete standardní DVD mechaniku.

Satellite A665 se začne prodávat přibližně v polovině tohoto roku, 3D verze se ale na pultech českých obchodů zatím neobjeví.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Toshiba se vrhá cestou 3D, představuje notebook Satellite A665 byla publikován 9. června 2010 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  8. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!