Qosmio od Toshiby slibuje nadstandartní výkon a originální design

Známá firma Toshiba plánuje uvést na trh další model ze série Qosmio. Ten by měl, oproti již uvedeným modelům, být o něco menší (15"), ale měl by mít větší výkon.

Qosmio F50 je osazen procesorem Intel Core 2 Duo T9400, prostor pro data až 640 GB (dva výměnné pevné disky) a operační paměť 8 GB. Rozlišení displeje dosahuje 1280×800. Grafickou kartu dodala Nvidia, jde o model 9600M GT. Aby byl výčet kompletní, je nutné uvést ještě mechaniku DVD Super Multi.

Qosmio notebook

Uživatele, kteří by notebook koupili může zajímat i přítomnost vestavěného televizního tuneru. Díky HD procesoru umožnuje Qosmio přehrávání filmů o vysokém rozlišení.

Cena se odhaduje přibližně na 40 000 Kč.

Zdroj: Toshiba.cz (1) Toshiba.cz (2)

Novinka Qosmio od Toshiby slibuje nadstandartní výkon a originální design byla publikován 20. října 2008 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Katastrální mapy online
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Smajlíci
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!