Adobe vydává Flash Player 10.1

Tagy:  Adobe, flash, flash player, nové verze, přehrávání videa, multimediální přehrávače, internet, prohlížeč, multimedální obsah

Není člověka, který by ho neznal. Nejrozšířenější přehrávač multimediálního obsahu Flash Player, vyvíjený společností Adobe. Adobe právě nyní představila novou verzi svého programu, konkrétně 10.1. Mezi nejdůležitější novinky v této verzi patří například akcelerované renderování vektorové grafiky, nebo podpora hardware akcelerace dekódování H.264 videa.

Nejdůležitější funkcí zmiňované hardware akcelerace je možnost přehrávat videa, která dosahují rozlišení HD na počítačích, které jsou výkonově slabší. Tuto funkci podporují všechny verze operačních systémů Windows 7 a Windows Vista. Pod Mac OS X sice novinka funguje, je však v testovacím provozu, takže se mohou objevit občasné problémy.

Flash Player

Flash Player

Nový Flash Player podporuje kromě obrovského množství grafických karet od takových výrobců jako je nVidia (i vysoce výkonné grafické karty Quadro), ATI (všechny karty lepší než Radeon HD 4000, Mobility Radeon HD 4000, integrované Radeon HD 3000).

Flash Player 10.1 by měl bez problémů fungovat pro prohlížeče Firefox, Chrome, Opera, Safari a samozřejmě Internet Explorer, v operačním systému Linux je plně podporován Firefox a v Mac OS X Safari, Opera a Firefox.

Adobe Flash 10.1 si můžete stáhnout ze stránek výrobce.

Novinka Adobe vydává Flash Player 10.1 byla publikován 14. června 2010 v 22.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Vyzkoušejte Windows 10 v češtině na virtuálním počítači – návod
  4. Endomondo: Všechny sportovní aktivity pod dohledem
  5. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  6. Internetový prohlížeč Seznam.cz – Jednoduše, rychle a bezpečně
  7. Total Commander 8.5 - Co nového přináší aktuální verze?
  8. TinyTake – Účinné snímání obrazovky počítače
  9. Jízdní řády v mobilu - přehled nejpouživanějších aplikací pro Android
  10. PrestaShop – Rozjeďte svůj vlastní e-shop zdarma!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!