Adobe vydává Flash Player 10.1

Tagy:  Adobe, flash, flash player, nové verze, přehrávání videa, multimediální přehrávače, internet, prohlížeč, multimedální obsah

Není člověka, který by ho neznal. Nejrozšířenější přehrávač multimediálního obsahu Flash Player, vyvíjený společností Adobe. Adobe právě nyní představila novou verzi svého programu, konkrétně 10.1. Mezi nejdůležitější novinky v této verzi patří například akcelerované renderování vektorové grafiky, nebo podpora hardware akcelerace dekódování H.264 videa.

Nejdůležitější funkcí zmiňované hardware akcelerace je možnost přehrávat videa, která dosahují rozlišení HD na počítačích, které jsou výkonově slabší. Tuto funkci podporují všechny verze operačních systémů Windows 7 a Windows Vista. Pod Mac OS X sice novinka funguje, je však v testovacím provozu, takže se mohou objevit občasné problémy.

Flash Player

Flash Player

Nový Flash Player podporuje kromě obrovského množství grafických karet od takových výrobců jako je nVidia (i vysoce výkonné grafické karty Quadro), ATI (všechny karty lepší než Radeon HD 4000, Mobility Radeon HD 4000, integrované Radeon HD 3000).

Flash Player 10.1 by měl bez problémů fungovat pro prohlížeče Firefox, Chrome, Opera, Safari a samozřejmě Internet Explorer, v operačním systému Linux je plně podporován Firefox a v Mac OS X Safari, Opera a Firefox.

Adobe Flash 10.1 si můžete stáhnout ze stránek výrobce.

Novinka Adobe vydává Flash Player 10.1 byla publikován 14. června 2010 v 22.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!