Apple přichází s počítačem Mac mini

Světoznámý výrobce počítačů a notebooků Apple připravil pro své zákazníky novinku. Jedná se o Mac mini, stolní počítač, kterým se chystá řadu Maců pořádně inovovat. Slibován je například mnohem lepší výkon v grafice, přidán bude i slot pro SD karty.

Mac mini má tvar čtverce se stranou 19,6 centimetrů, vysoký je pouze 3,6 cm. Apple vyhověl i častým výtkám zákazníků, kteří si stěžovali, že se Mac špatně připojuje k HD televizorům. Tento problém vyřešil nově přidaný HDMI slot. Možná Vás napadá, že díky všem novinkám musí z Macu trčet obrovské kvantum kabelů. I na to Apple myslel, redukoval například napájecí zdroj, který je nyní integrovaný, dokázal uspořit dosti místa.

Mac mini dostal procesor Intel Core 2 Duo s frekvencí 2,4 GHz. Na grafickém procesoru se nešetřilo, Mac je osazen procesorem NVIDIA GeForce 320M, což s povděkem kvitují především ti, kteří chtějí počítač náročněji využívat pro různé grafické aplikace. Na pevný disk se vejde až 320 GB dat, operační paměť má v základu 2 GB, ale dá se velice snadno rozšířit.

Zdroj: Apple.com

Novinka Apple přichází s počítačem Mac mini byla publikován 19. června 2010 v 18.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Odesíláme SMS z internetu
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Zanedbávat servis tiskáren se nevyplácí. Jak se vyhnout katastrofě?
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!