Apple přichází s počítačem Mac mini

Světoznámý výrobce počítačů a notebooků Apple připravil pro své zákazníky novinku. Jedná se o Mac mini, stolní počítač, kterým se chystá řadu Maců pořádně inovovat. Slibován je například mnohem lepší výkon v grafice, přidán bude i slot pro SD karty.

Mac mini má tvar čtverce se stranou 19,6 centimetrů, vysoký je pouze 3,6 cm. Apple vyhověl i častým výtkám zákazníků, kteří si stěžovali, že se Mac špatně připojuje k HD televizorům. Tento problém vyřešil nově přidaný HDMI slot. Možná Vás napadá, že díky všem novinkám musí z Macu trčet obrovské kvantum kabelů. I na to Apple myslel, redukoval například napájecí zdroj, který je nyní integrovaný, dokázal uspořit dosti místa.

Mac mini dostal procesor Intel Core 2 Duo s frekvencí 2,4 GHz. Na grafickém procesoru se nešetřilo, Mac je osazen procesorem NVIDIA GeForce 320M, což s povděkem kvitují především ti, kteří chtějí počítač náročněji využívat pro různé grafické aplikace. Na pevný disk se vejde až 320 GB dat, operační paměť má v základu 2 GB, ale dá se velice snadno rozšířit.

Zdroj: Apple.com

Novinka Apple přichází s počítačem Mac mini byla publikován 19. června 2010 v 18.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!