Sevice Pack pro Windows 7 se chystá, je přístupná betaverze

Microsoft si pospíšil a uvolnil první beta verzi nového Service Packu pro operační systém Windows 7. Oficiálně by měl být Service pack s pořadovým číslem jedna vydán někdy na konci července.

Tato betaverze je zatím nabízena pouze externím testerům, kteří na ni mohou najít ještě další chyby a nedodělky. Hlavním úkolem service packu je přinést uživateli kompletní seznam oprav, hlavně těch, které mají podstatný vliv na funkci či bezpečnost systému v jedné várce, tedy kompletní opravy v jednom souboru. V novém Service packu tak člověk najde všechny aktualizace, které pro Windows 7 vyšly prostřednictvím služby Windows Update.

Kromě Windows 7 se Microsoft rozhodl vydat opravu i pro operační systém Windows Server 2008 R2. Oprava však, kromě obvyklých bezpečnostních záplat obsahuje i některé nové funkce, mezi ty nejdůležitější patří například virtualizace, lepší práce s pamětí počítače, k výčtu nových technologií patří i RemoteFX, což je pro Server 2008 novinka, která má za úkol zlepšit a optimalizovat využití grafiky.

Zdroj: NeoWin.net

Novinka Sevice Pack pro Windows 7 se chystá, je přístupná betaverze byla publikován 17. června 2010 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!