Sevice Pack pro Windows 7 se chystá, je přístupná betaverze

Tagy:  windows, windows 7, operační systém, windows vista, microsoft, service pack

Microsoft si pospíšil a uvolnil první beta verzi nového Service Packu pro operační systém Windows 7. Oficiálně by měl být Service pack s pořadovým číslem jedna vydán někdy na konci července.

Tato betaverze je zatím nabízena pouze externím testerům, kteří na ni mohou najít ještě další chyby a nedodělky. Hlavním úkolem service packu je přinést uživateli kompletní seznam oprav, hlavně těch, které mají podstatný vliv na funkci či bezpečnost systému v jedné várce, tedy kompletní opravy v jednom souboru. V novém Service packu tak člověk najde všechny aktualizace, které pro Windows 7 vyšly prostřednictvím služby Windows Update.

Kromě Windows 7 se Microsoft rozhodl vydat opravu i pro operační systém Windows Server 2008 R2. Oprava však, kromě obvyklých bezpečnostních záplat obsahuje i některé nové funkce, mezi ty nejdůležitější patří například virtualizace, lepší práce s pamětí počítače, k výčtu nových technologií patří i RemoteFX, což je pro Server 2008 novinka, která má za úkol zlepšit a optimalizovat využití grafiky.

Zdroj: NeoWin.net

Novinka Sevice Pack pro Windows 7 se chystá, je přístupná betaverze byla publikován 17. června 2010 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  3. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  4. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!