Verbatim má disky s podporou USB 3.0 slibuje hlavně vysokou rychlost

Verbatim se chystá překvapit trh externími pevnými disky, které mají standard USB 3.0. S tímto, zatím nepříliš používaným rozhraním experimentují i jiní výrobci, Verbatim však patří k prvním, alespoň v oblasti pevných disků, který takové řešení nabízí. Největší výhodou USB 3.0 je potom především přenosová rychlost, ta se pohybuje až ke hranici 4,8 GB/s.

USB 3.0 Portable Store ‘n’ Go Hard Drive, jak je externí pevný disk pojmenován má PCle kartu, která je velice důležitá v případě, že chcete máte disk, podporující USB 3.0, váš počítač ale takovou verzi nepodporuje. Díky PCle kartě se dokáží počítat a disk „domluvit“. Disk má standardní velikost 2,5", v balení dostanete i USB 2.0 adaptér.

Cena je velice rozumná, za externí disk s kapacitou 500 GB zaplatíte 2 455 Kč, za větší kapacitu, konkrétně 3,5", respektive 1 TB dat (navíc PCle karta) dáte 3 499 Kč a nakonec za 2 TB variantu zaplatíte bez koruny 5000 Kč.

Disk je k zakoupení ve dvou barevných odstínech, černé a stříbrné. Jako u všech produktů Verbatimu je předem předinstalován program Nero BackItUp & Burn Essentials. Disk podporuje všechny operační systémy.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Verbatim má disky s podporou USB 3.0 slibuje hlavně vysokou rychlost byla publikován 18. června 2010 v 01.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!