Total Commander ve verzi 7.55 ke stažení

Tagy:  total commander, total cmd, cmd, souborový manažer, manažer, verze, nová verze

Používáte často souborové manažery? Pak jistě nemůžete neznat velice oblíbený Total Commander. 7.55 je pokračovatel verze 7.50a, od ní se však liší logicky několika novinkami, které mají vliv na funkčnost programu a přinášejí pro uživatele více možností a voleb.

Mezi nejužitečnější novou funkci patří vylepšená práce s pluginy souborových systémů, které mohou nově svoji práci s přesouváním souborů posunout na pozadí. Stejně tak je to s archivy TAR a RAR, které mají rovněž nyní funkci vypnout se do pozadí a pracovat tam, například při rozbalování nebo vytváření archivů. Vše ale záleží na tom, jestli vývojáři budou ochotní vyvinout nové, nebo alespoň upravené pluginy.

Důležitá je také rychlost. Pokud přenášíme soubory přes USB kabel mezi dvěma počítači, můžeme využít funkce kabelu Easy Transfer, která je rychlejší než standardní přenášení souborů přes Ethernet port. Easy Transfer se dá koupit přibližně za 250 korun.

Novou verzi Total Commander lze stáhnout na webu vývojáře „Ghisler.com“www­.ghisler.com/dow­nload.htm

Zdroj: Ghisler.com

Novinka Total Commander ve verzi 7.55 ke stažení byla publikován 19. června 2010 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!