Apple poodhalil tajemství iPhone 4

Apple zaznamenal s prodejností smartphonu iPhone obrovský úspěch, iPhone se stal v podstatě ikonou všech smartphonů. Nejnovější model, který byl představen, tedy iPhone 3GS se však brzy dočká následníka.

Nejnovější aktualita mluví o kapacitě operační paměti. iPhone 4 ji bude mít zřejmě dvojnásobnou, oproti vycházejícímu modeli 3GS. Znamenalo by to, že by měl iPhone 4 operační paměť 512 MB. Paměť smartphonů se tak neustále zvyšuje, zatímco počáteční modely iPhone a iPhone 3G dostaly 128 MB RAM, iPhone 3GS měl už 256 MB. Hodně se mluví o dotykovém displeji, ten možná dostane LED podsvícení, jako nejpravděpodobnější rozlišení se jeví 960×640.

Rovněž o procesoru se vedou vášnivé dohady, předpokládá se, že iPhone 4 bude mít procesor s frekvencí okolo 1 GHz. Největšími konkurenty budou pro nový telefon by mohly být produkty Nexus One nebo HTC EVO 4G. O ceně, stejně tak o oficiálním datu představení není ještě vůbec rozhodnuto.

Zdroj: Macrumors.com

Novinka Apple poodhalil tajemství iPhone 4 byla publikován 21. června 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!