Nová grafická karta od ATI

Výrobce grafických karet ATI představil svůj nový kousek. Jde o typ ATI Radeon HD 4830. Karta se řadí spíše do „vyšší střední“ třídy výkonnosti.

Disponuje pamětí 512 MB GDDR3 (256bit) a frekvencí 1 800 MHz. ATI Radeon HD 4830 je osazena čipem RV 770. Kartu můžete využívat pro přehrávání filmů v HD, je pro to přímo určena. Rovněž lze propojovat tuto kartu s jinými grafickými kartami.

Ati Radeon logo

ATI 4830 bude představena 23. října, společně s jinou kartou – ATI Radeon HD 4830. Cena pro Českou republiku zatím není známa.

Zdroj: TCMagazine.com

Novinka Nová grafická karta od ATI byla publikován 20. října 2008 v 23.12. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!