Flock nově verzi 2.6, vychází z nového jádra Firefoxu

Flock je webový prohlížeč, založený na jádře prohlížeče Mozilla Firefox, který je specializován hlavně na práci se sociálními sítěmi. Tým vývojářů oznámil uvedení nové verze 2.6 ke stažení. Největší novinkou je úplně nové jádro, respektive je „vypůjčené“ ze zmiňované Mozilly. Konkrétně jde o verzi 3.0.19.

Společně s novým jádrem byla opravena i jedna chyba, jde o potíže s přihlášením na webu Delicious. Bohužel Flock nadále trpí obrovským množstvím problémů, nové jádro a oprava jediné chyby jsou tak vším, co verze 2.6 nabízí. Ze zjištěných a ohlášených problémů můžeme vybrat například nepříliš stabilní chod, časté chyby při zobrazování obsahu sociálních sítí (chybějící statusy lidí, nezobrazování fotek, popřípadě úplně chybějící některé funkce).

Flock si také často nerozumí s pluginy Firefoxu, občas jsou hlášeny i problémy s přehrávačem Flash Player. Nicméně díky nové verzi o něco stoupla rychlost a zvýšila se i bezpečnost prohlížeče.

Kompletní přehled nahlášených problémů a údaje o nové verzi najdete na stránkách Flock.com

Zdroj:Flock.com

Novinka Flock nově verzi 2.6, vychází z nového jádra Firefoxu byla publikován 22. června 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!