Aukro spouští svůj vlastní aukční systém

Tagy:  aukro, aukro.cz, aukce, aukční server, internetová dražba, dražby, bazar, internetový bazar

Obrovský fenomén, i tak by se dal nazvat aukční server Aukro.cz. Je už mnoho lidí, kteří využili možnosti internetového bazaru a nějakou věc si koupili, nebo naopak prodali. Aukro teď spouští svůj vlastní nový projekt, platební systém PayU a jeho budoucnost vidí velice růžově.

Aukro mělo k vývoji platebního systému sáhnout tehdy, když byl proveden výzkum, který se týkal metody plateb za vydražené zboží. Průzkumem bylo zjištěno, že stále drtivá většina lidí platí dobírkou, což je především velice zdlouhavé, navíc je potřeba přímá hotovost. Aukro.cz chce díky PayU procento lidí takto platících co nejvíce zmenšit, navíc si slibuje, že vyvinutého systému by mohly využít i jiné internetové obchody.

Prozatím PayU povoluje platit pouze systémy Komerční banky a Raiffeisen bank. Vyvíjen je PayU od prvních měsíců loňského roku, není ale jedinou zemí, kde se používá. V Polsku je využíván jako Platnosci.pl, používá ho zhruba 15 tisíc firem a jednotlivců. V České republice je PayU podporován nejen Aukrem, ale i internetovými servery Heureka.cz, Bezrealitky.cz, Spa.cz a několika dalšími.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Aukro spouští svůj vlastní aukční systém byla publikován 21. června 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  2. Rozzlobenimuzi.com
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!