Nový prohlížeč Fennec bude i pro desktopy

Když Mozilla představila svůj nový prohlížeč Fennec, uvádělo se, že bude určen pouze pro tablet Nokia N810. Mozilla však změnila názor a ke stažení je tak první alfa verze prohlížeče i pro Windows, Linux a Mac OS X.

Na první pohled je ale patrné, že Fennec je určen hlavně pro mobilní telefony. Obyčejný uživatel stolního počítače ho množná ze zvědavosti vyzkouší, avšak pravděpodobně jej nebude využívat tak intenzivně, jako jiné prohlížeče.

Fennec logo

Dle vyjádření programátorů z Mozilly je pro společnost a další vývoj prohlížeče nejdůležitější názor uživatelů. Proto lze na stránkách prohlížeče můžete uvést chyby, které během používání prohlížeče naleznete. Údaje o první verzi naleznete na oficiálních stránkách projektu.

Zdroj: Mozilla.org

Novinka Nový prohlížeč Fennec bude i pro desktopy byla publikován 21. října 2008 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!