iPhone 4 má problémy se signálem, způsobuje to jeho nesprávné držení

Tagy:  apple, iphone, iphone 4, wifi, závada, signál, anténa, držení, porucha, smartphone, mobil, mobilní telefon

Napadlo by Vás někdy, že váš mobilní telefon může mít horší signál, když ho držíte v levé ruce, místo pravé? Přesně takový problém teď řeší Apple se svým novým iPhone 4, který právě takovou závadu vykazuje.

iPhone 4 má totiž zajímavou konstrukci, jeho antény jsou umístěny po celém obvodu telefonu a jsou dvě – jedna pro příjem a vysílání Bluetooth, GPS a WiFi, druhá má na starosti komunikaci s UMTS a GSM. Antény se spojují v levém dolním a horním rohu, což je právě příčina celého problému. Pokud držíte iPhone 4 tak, jak je to pro vás „normální“ zřejmě je nějakým způsobem narušeno spojení antén a signál ztrácí na síle. Řešení se dvěma anténami zatím nebylo u žádného takového přístroje použito, navíc není jasné, jestli problémy mají všechny telefony, pokud jsou nesprávně drženy, nebo jen některé.

Podle Apple jsou řešení dvě. Buďto se mají vlastníci telefonu pokusit držet přístroj jinak (i když je zajímavé přemýšlet nad tím jak), nebo si mají na svůj iPhone koupit obal, při jeho používání se údajně závada neprojevuje. Síla signálu prý neklesá při nesprávném držení o moc, je to ale viditelná ztráta.

Zdroj: USAnewsweek.com

Novinka iPhone 4 má problémy se signálem, způsobuje to jeho nesprávné držení byla publikován 27. června 2010 v 01.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!